KYRÖNJOEN KOSKIHÄJYJEN HALLITUS 2018

Ylihäjy / jäsenhäjy Esa Mahlamäki, 0500 864 300 [esa.mahlamaki(@)anvianet.fi]

Varaylihäjy / kalustohäjy Aki Martikainen, 050 343 1836 [akimartikainen(@)gmail.com]

Sihteerihäjy / kurssihäjy Minerva Kallio-Nisula, [minerva.kallio(@)gmail.com]

Rahahäjy Helena Välimäki, 040 731 4000 [helena.sjk1(@)gmail.com]

Taloushäjy Laura Yli-Soini, 040 834 8544 [laura.yli-soini(@]netikka.fi

Kalustohäjy Timo Forss, 040 548 7876 [timo.forss(@)netikka.fi]

Melontahäjy Tarmo Nisula, 044 025 1374 [tarmo.nisula(@)gmail.com]

Koskihäjy Teemu Kujala, 040 165 5800 [teemukujala.fi(@)gmail.com]

Verkkohäjy Jussi Metsäpelto, 044 505 0567 [jussi.metsapelto(@)gmail.com]